• COVID-19
  Kargo Takip İçin Destek Talebi Oluşturabilirsiniz...
 • COVID-19
  Kargo takibiniz için destek talebi oluşturabilirsiniz.

çok satanlar
 
 • Günlük Elbise
 • Abiye Elbise
 • Üst Giyim
 • Alt Giyim
 • 50 TL ALTI
 • Outlet
.
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺84,99 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil

En Şık Elbise Modelleri Maya Butik'te!

Kadınların her zaman şık giyinme arzusu tasarımcıların yeni sezona farklı ürünler ile girmesini sağlıyor. Yüksek kalite ve farklı çizgilere yer vermek isteyen her kadın beklentileri doğrultusunda seçimler yapmaya özen gösteriyor. Gerek abiye elbise seçiminde gerekse günlük elbise modeli tercihlerinde her zaman şık görünmek önemli olduğundan seçimlerde moda önemli bir belirleyici oluyor. Farklı detayların bulunduğu Elbise Modellerini tercih eden hanımlar gardıroplarında farklılıklara yer vermeyi seviyorlar. Maya Butik avantajlarından yararlanan kadınlar seçimlerinde son derece elegant tercihler yaparak tarz tamamlamak konusunda başarılı tercihler yapabiliyorlar. Özellikle elbise modellerinde çarpıcı tasarımlara geniş ölçüde yer verilmesi alışveriş konusunda hanımların en iyi şekilde seçim yapabilmesine de olanak sağlıyor.

Günlük Giyim Ürünleri

Giyim konusunda iddialı olmayı seven her kadın farklı moda anlayışı ile şehrin hızlı ritmine ayak uydurmaya çalışıyor. Özellikle çalışan ve sürekli olarak sosyal ortamlarda bulunmak zorunda olan kadınların elbise seçimlerinde modaya uygun tercihler yapabilmesi de son derece önemli detaylar arasında yer alıyor. Maya Butik farkı ile her kadın bulunduğu ortamda zarafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekebiliyor. Farkı öne çıkarmak isteyen kadınların adresi olan platform modern kesimlerin ve şık detayların bulunduğu bir ortam olarak tercihler arasında yer alıyor. Yenilikçi dokunuşlara son derece geniş çapta yer verilmesi kadınların da avangart bir giyim anlayışını tercih etmesini sağlıyor.

Kadın Modasının Kalbi Burada Atıyor

Kadın Modasında 2020'ye özel her şey Maya Butik'te. Şehirli kadınların güçlü stilini yansıtan elbise modellerinin geniş renk skalası içerisinde sunulması birçok bakımdan tercih kolaylığı sağlıyor. Her hanım kendi beden ölçüsüne ve favori rengine göre alışveriş yapabilme imkanı elde ediyor. Ulaşılabilir ve yüksek kaliteli ürünlerde kullanım kolaylığının olması da tercihlerin daha rahat yapılmasına etki ediyor. Esnek ve hava alan kumaşlardan hazırlanan elbiseler sayesinde çok daha özgün form elde etmek mümkün. Tasarım kalitesinin yüksek olması ve her yerde bulunmayacak tarzda modellere yer veriliyor olması da kadınların tercihlerinde çok daha etkili olan bir durum denilebilir. Özgün bir dokunuşa sahip elbisenin sunduğu şıklığı üzerinde taşımak isteyen her kadının kendi imajını yaratmasına olanak tanınıyor.

Kadın Büyük Beden Giyim Seçenekleri

Büyük Beden Giyimi tercih eden hanımlar için alternatif bulmak biraz daha zor olabiliyor. Ancak Maya ile bu sorun artık son buluyor. Her kadın bulunduğu ortamlarda tarzı ile adından söz ettirmek ve dikkat çekmek ister. Bu nedenle kıyafet seçimi kadınlar için çok önemlidir. Kıyafet seçimi yaparken büyük beden modellerde kıyafet seçimleri yapmak ve tarzınıza uygun model bulmakta zorluk çekiyorsanız sitemize göz atmalısınız. Her bedene, tarza ve yaşa uygun pek çok büyük beden elbise, tunik ve kıyafeti sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Benzer şekilde sebze ve meyvelerde de organik ve doğal seçenekler, üreticiden ya da halden, müşteri için özel olarak seçilmektedir.

Özel Tasarım Abiye Modelleri

En özel gününüzde, en özel şıklıkların adresindesiniz. Giyim dünyasının en gösterişli üyeleri kuşkusuz onlar. Özel organizasyonlar için hazırlanırken ihtiyaç duyulan parıltı ve şıklık abiyelerle elde edilir. Göz alıcı bir görünüm elde etmeyi sağlayacak abiyeyi seçmek, yansıtmak isteyeceğiniz tarzla ve beden tipinizle yakından ilgili. Vücudunuz için “biçilmiş kaftan” niteliğindeki alternatifler arasından seçim yaparken organizasyonun konseptini göz önünde bulundurmalısınız. Düğün, nişan, yılbaşı gecesi kutlaması gibi şaşaalı organizasyonlarda gösterişten kaçınmanıza gerek yok. Özel bir akşam yemeği gibi sade organizasyonlarda ise ışıltının dozu biraz düşürülmeli. Özel Tasarım Abiye Modelleri arasında her tarza uygun olanları bulmak mümkün.