Büyük Beden Giyim

Hanımların en büyük problemlerinden biri giyim sektöründe çoğunlukla standart ürünlerin bulunmasıdır. Artık Büyük Beden Giyim ürünleri sizlere Maya Butik ile çok yakın. Bluzdan pantolona, abiyeden kabana kadar tüm büyük beden kıyafet modellerinin en trend ürünlerini bu kategori altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Her kombininizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve tarz büyük beden kot ceket modellerini de bu kategori içerisinde sizlere sunuyoruz.

Büyük Beden Abiye

Nişan, düğün ve diğer özel organizasyonlarda şık görünmek tüm kadınların hakkıdır. Bu nedenle en yeni ve şık Büyük Beden Abiye modellerini bu kategori içerisinde sizlere sunuyoruz. Güpür detaylı, kadife, şifon ve tasarım abiye modelleri sizlere hem rahatlık hem de şıklığı ile özel günlerinizi daha da özel hale getirecektir. Maya Butik markasının sizlere özel tasarladığı bu modelleri giyerken zarafeti de yakalayacaksınız. İster uzun kollu isterseniz de kısa kollu olarak bulabileceğiniz büyük beden giyim ürünlerinin en şık tasarımları olan abiye ürünlerini bu kategori altında bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Büyük Beden Bluz

Bluz, bir kombinin şıklığını gösteren en önemli parçalardan biridir. Şıklığı ortaya çıkarmasının yanı sıra rahat olması kullanım kolaylığı açısından bluz modellerinde en çok aranan özelliktir. Sizlere hem kombininizin şıklığını ortaya koyacak hem de kullanırken rahatsız etmeyecek Büyük Beden Bluz modellerini bu kategori içerisinde sunuyoruz. Büyük beden giyim ürünleri içerisinde severek kullanacağınız bluz seçeneklerini bu kategori altında bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Gün Saat Dakika Saniye
₺89,99KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil