• Mart 21, 2019 Elbise

  Farklı konseptlere uygun olarak tasarlanmış elbiseler günlük hayatın pek çok anına eşlik edebilir. Özgün koleksiyonlarda yer alan ilham verici Günlük Elbise tasarımları gündelik hayata ışıltı katacak kadar göz alıcı.

  Günlük Elbise Kombinleri 2019
 • Mart 06, 2019

  Çantalar, aksesuar dünyasının estetik dışında işlevsel yanı da olan üyeleri. Yanında taşıması gereken çok şeyi olan kadınlara, depolama alanı sunarken estetik değerleriyle kombinin tamamlayıcı unsuru olarak da boy gösteriyorlar.

  Kombinleri Tamamlayan Parça: Çantalar
 • Şubat 20, 2019

  Yeni sezon için alışverişe çıkarken gözleriniz reyonlarda salopetleri arasın, zira bu sezon stil sahibi kombinlerin baş aktörlerinden biri salopet.

  Salopet Modelleri 2019'a Damga Vuruyor
 • Şubat 15, 2019 Alt Giyim

  Üstünüzdeki kıyafetlerin davranışlarınızı ve duygularınızı etkilediğini fark ettiğiniz anlar oldu mu? Eşofman takımı içinde hissettiklerinizle, döpiyes takım içinde hissettikleriniz benzer mi?

  Deri Tayt Nasıl Kombinlenir?
 • Şubat 08, 2019 Üst Giyim

  2019 yılının kombinlere karakterini kazandıracak kadar güçlü çizgilere sahip yelek modelleri, bu yeni anlayışlarla şekilleniyor. Sıradanı, sıra dışı olanı yaratmak için ustaca kullanan tasarımcılar, kumaş seçiminden renk seçimine her ayrıntıyı titizlikle planlamış. Kadın Yelek Modelleri 2019 yılında sizi, kendinizi ifade etmeye teşvik ediyor. 

  En Yeni Kadın Yelek Modelleri, kadın yelek modelleri, kadın yelek 2019
 • Ocak 31, 2019 Üst Giyim

  Yılın hiçbir dönemi triko şıklığından vazgeçemiyoruz. Geçiş mevsimleri ve soğuk kış günleri, evet, gardırobun öncelikli üyeleri onlar. Bunun yanı sıra tiril tiril ince ya da delikli modelleriyle yaz mevsimine de çok yakışıyorlar.

  2019 Yılına Triko Bluzlarla Merhaba Deyin, triko bluz, triko bluz 2019
 • Ocak 25, 2019 Elbise

  En Şık Özel Tasarım Abiye Modelleri ile ışıldayıcı bir güzelliğe sahip olmak sizin elinizde...

  En Şık Özel Tasarım Abiye Modelleri Burada,özel tasarım abiye
 • Ocak 15, 2019 Elbise

  Bu yıl günlük elbise modasını şekillendiren trendler şıklığa yeni bir boyut ekleyecek özelliklere sahip. Yeni sezonun günlük elbise koleksiyonlarında farklı unsurlardan aldığı farklı ilhamlarla beslenen tasarımlar dikkati çekiyor.

  2019 Yılında Günlük Elbise Şıklığı
 • Ocak 11, 2019

  Göz kamaştıran ihtişamın egemenliği altındaki şık organizasyonlar, ciddiyet dozu yüksek iş toplantıları, o özel insanla kusursuz görünmeniz gereken buluşma… 

  Yeni Sezon Tayt Modelleri
 • Ocak 02, 2019

  Yeni sezon trençkot tasarımlarında kullanılan kumaşlar trençkot şıklığını bir adım öteye taşıyacak. Bu yıl koleksiyonlarda kendine yer bulan süet kumaş 2019 Trençkot Modellerinin çoğunda kullanılmış. Süet kumaşlardan üretilen trençkotlar şık kombinleri kusursuz şekilde tamamlayabilir.

  Yeni Sezonun Trençkot Trendleri Neler?